Περισσότεροι από 700 Αθλητές στην Καρυά

66

Δείτε αναλυτικά τα επίσημα αποτελέσματα στα 26Κ /12Κ/5Κ

Με τη συμμετοχή άνω των 700 αθλητών σε όλες τις διαδρομές και την παρουσία τουλάχιστον 1500 ατόμων στο χωριό της Καρυάς, έριξε την Κυριακή το απόγευμα αυλαία ο 5ος αγώνας ορεινού τρεξίματος με την επωνυμία Artemisio Mountain Running.

Κορυφαίοι αθλητές του ορεινού τρεξίματος και όχι μόνο, έλαβαν μέρος στον γνωστό αγώνα, με τις απαιτητικές διαδρομές και το σκληρό τερέν του Αρτεμισίου Όρους.

Οι καιρικές συνθήκες επέτρεψαν το πέρασμα από την κορυφή του βουνού, γεγονός που εντυπωσίασε τους συμμετέχοντες του 26Κ, καθώς η θέα, αλλά και η δυσκολία του περάσματος είναι μοναδικές!

Η υψηλή ποιότητα παροχών, αλλά και το επαγγελματικό επίπεδο στησίματος της όλης διοργάνωσης, ενθουσίασαν αθλητές και επισκέπτες, δίνοντας για μια ακόμη χρονιά το σύνθημα ότι το #AMR δίκαια συγκαταλέγεται στους κορυφαίους δρομικούς αγώνες της Ελλάδας και όχι μόνο!

Νικητής του αγώνα των 26Κ (γενική κατηγορία) αναδείχθηκε ο κορυφαίος αθλητής Δημήτρης Θεοδωρακάκος, με χρόνο 02:51:10, ενώ στη δεύτερη και τρίτη θέση τερμάτισαν ο Γιώργος Λουφέκης (χρόνος 02:54:51) και ο Γιώργος Δημουλάς (χρόνος 02:55:41) αντίστοιχα.

Νικήτρια του αγώνα των 26Κ (γενική κατηγορία) αναδείχθηκε η Ζωή Σταμούλη με χρόνο 03:31:54, ενώ τη δεύτερη και την τρίτη θέση κατέλαβαν η Μαρία Φωστίνη (χρόνος 03:56:16) και Λεμονιά Παναγιώτου (χρόνος 04:00:51) αντίστοιχα.

Στον αγώνα των 12Κ (γενική κατηγορία) νικητής στους άνδρες αναδείχθηκε ο Γιώργος Διαλεκτός και στις γυναίκες η Μαρία Μάλαϊ, με τα αποτελέσματα να διαμορφώνονται ως εξής:

ΑΝΔΡΕΣ 12Κ

  1. Γιώργος Διαλεκτός (χρόνος 01:10:25)
  2. Κωνσταντίνος Τσουκανάς (χρόνος 01:11:42)
  3. Βασίλης Μαυριανός (χρόνος 01:13:16)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 12Κ

  1. Μαρία Μάλαϊ (χρόνος 01:18:42)
  2. Νίκη Ζιώγα (χρόνος 01:22:58)
  3. Τσβετελίνα Πέτροβα (χρόνος 01:28:45)

Στον νεοσύστατο αγώνα των 5Κ νικητής στους άνδρες αναδείχθηκε ο Παναγιώτης Γκόφας (χρόνος 00:21:26), ενώ στις γυναίκες η Άννα Μαρία Σάρρα (χρόνος 00:24:29).

Αναλυτικά:

Αποτελέσματα 26Κ_AMR 2023

Event Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Club

26km 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ 1 02:51:10 02:51:09 M40-49 1 Male

26km 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 2 02:54:51 02:54:50 M30-39 1 Male

26km 3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 3 02:55:41 02:55:40 M18-29 1 Male ALL TERRAIN RUNNERS

26km 4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 70 03:03:24 03:03:21 M30-39 2 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

26km 5 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4 03:09:07 03:09:06 M18-29 2 Male

26km 6 ΠΕΤΡΟΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ 146 03:10:57 03:10:54 M30-39 3 Male Tyrologos Multisport Team

26km 7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 6 03:14:12 03:14:10 M40-49 2 Male La Sportiva Greece

26km 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΥΝΙΟΣ 24 03:20:49 03:20:46 M40-49 3 Male

26km 9 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 5 03:27:23 03:27:21 M40-49 4 Male THE RUNNER’S PROJECT

26km 10 ΜΑΚΗΣ ΦΟΡΤΗΣ 149 03:31:33 03:31:30 M30-39 4 Male ΣΔΥΠ

26km 11 ΖΩΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 10 03:31:54 03:31:51 F18-39 1 Female DYNAFIT GREECE

26km 12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 19 03:32:11 03:32:06 M18-29 3 Male KONTOGIANNIS RUNNING TEAM

26km 13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 7 03:39:02 03:38:59 M50+ 1 Male THE RUNNER’S PROJECT

26km 14 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ 120 03:43:23 03:43:18 M40-49 5 Male

26km 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ 39 03:43:31 03:43:28 M30-39 5 Male TZANETAKIS LAB

26km 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15 03:45:28 03:45:24 M30-39 6 Male Νηριήδα

26km 17 ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΛΜΟΣ 106 03:54:32 03:54:28 M40-49 6 Male Tyrologos Multisport Team

26km 18 ΜΑΡΙΑ ΦΩΣΤΙΝΗ 152 03:56:16 03:56:13 F18-39 2 Female

26km 19 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ 50 03:59:09 03:58:57 M18-29 4 Male

26km 20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 164 03:59:11 03:59:06 M18-29 5 Male

26km 21 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 76 03:59:30 03:59:26 M18-29 6 Male

26km 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΚΑΣ 409 03:59:33 03:59:22 M50+ 2 Male

26km 23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 23 04:00:32 04:00:18 M30-39 7 Male ALL TERRAIN RUNNERS

26km 24 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ 161 04:00:33 04:00:27 M30-39 8 Male

26km 25 ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 107 04:00:51 04:00:49 F18-39 3 Female CHALANDRI FITNESSBOX

26km 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 21 04:01:27 04:01:20 M40-49 7 Male

26km 27 ΈΛΕΝΑ ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ 58 04:01:54 04:01:52 F40+ 1 Female Τρικάλων

26km 28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 150 04:01:56 04:01:48 M30-39 9 Male

26km 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 153 04:03:15 04:03:07 M40-49 8 Male

26km 30 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 410 04:04:02 04:03:51 M40-49 9 Male

26km 31 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 123 04:04:47 04:04:45 M18-29 7 Male ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

26km 32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ 125 04:05:20 04:05:17 M18-29 8 Male

26km 33 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ 116 04:05:47 04:05:43 M40-49 10 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

26km 34 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 101 04:05:50 04:05:48 M50+ 3 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

26km 35 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ 154 04:06:11 04:06:06 M18-29 9 Male Runforyou , ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

26km 36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 31 04:06:45 04:06:37 M40-49 11 Male

26km 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 36 04:09:06 04:09:01 M30-39 10 Male

26km 38 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 46 04:10:15 04:10:05 M30-39 11 Male ΣΥΝΕΧΙΖΩ…

26km 39 ΝΙΚΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ 73 04:10:26 04:10:21 M40-49 12 Male

26km 40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 33 04:11:03 04:10:58 M18-29 10 Male

26km 41 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΙΤΑΡΑΣ 128 04:14:14 04:14:07 M30-39 12 Male ΕΟΣ Καρπενησίου

26km 42 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 108 04:14:46 04:14:42 M18-29 11 Male

26km 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 91 04:15:54 04:15:46 M30-39 13 Male

26km 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 41 04:16:17 04:16:13 M40-49 13 Male CROSSFIT CHALANDRI

26km 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 30 04:17:45 04:17:35 M18-29 12 Male

26km 46 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ 74 04:18:07 04:17:52 M40-49 14 Male Σύλλογος πυροπροστασίας Δασών Λουτρακίου

26km 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΑΣ 155 04:18:26 04:18:13 M50+ 4 Male ΑΕΘΛΙΟΣ

26km 48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΕΣΣΑΣ 148 04:20:10 04:20:04 M30-39 14 Male

26km 49 ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ 168 04:23:42 04:23:32 M40-49 15 Male

26km 50 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΣ 37 04:25:00 04:24:55 M18-29 13 Male

26km 51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΝΟΣ 127 04:26:27 04:26:17 M30-39 15 Male ALL TERRAIN RUNNERS

26km 52 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 72 04:26:30 04:26:26 M50+ 5 Male

26km 53 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 77 04:26:31 04:26:26 M40-49 16 Male

26km 54 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27 04:27:26 04:27:20 M40-49 17 Male

26km 55 ΤΡΥΦΩΝ ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ 137 04:27:51 04:27:45 M50+ 6 Male ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

26km 56 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΛΗΣ 11 04:28:03 04:27:49 All Ages 1 Male

26km 57 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 139 04:28:12 04:28:00 M18-29 14 Male

26km 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 63 04:29:29 04:29:22 M50+ 7 Male

26km 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 13 04:30:00 04:29:51 M50+ 8 Male The Hiking Experience

26km 60 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 100 04:31:04 04:31:01 M40-49 18 Male Tsianikas team

26km 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 90 04:32:27 04:32:17 M40-49 19 Male

26km 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 85 04:32:28 04:32:24 M50+ 9 Male

26km 63 ΑΔΑΜ ΚΟΤΜΑΝΟΣ 62 04:32:46 04:32:41 M40-49 20 Male

26km 64 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 160 04:33:55 04:33:53 M30-39 16 Male Μινέττα

26km 65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΙΤΖΗΣ 67 04:34:05 04:34:00 M40-49 21 Male

26km 66 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΛΙΠΦΕΛ 59 04:36:43 04:36:36 M50+ 10 Male THE RUNNER’S PROJECT

26km 67 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 16 04:37:20 04:37:13 M40-49 22 Male

26km 68 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 111 04:37:41 04:37:26 M30-39 17 Male ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ

26km 69 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ 117 04:38:24 04:38:11 M50+ 11 Male ΣΑΦΑΝΣ

26km 70 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 86 04:39:40 04:39:32 M40-49 23 Male

26km 71 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 20 04:39:58 04:39:51 M50+ 12 Male

26km 72 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 60 04:44:00 04:43:52 M30-39 18 Male

26km 73 ΣOΦΙΑ ΓΙΑΝΝΙΡΗ 29 04:44:08 04:44:03 F18-39 4 Female

26km 74 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 81 04:44:17 04:44:07 M50+ 13 Male COJI BERRY TEAM

26km 75 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 124 04:44:25 04:44:19 M50+ 14 Male

26km 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ 49 04:45:09 04:45:02 M40-49 24 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

26km 77 ΕΡΜΗΣ ΟΥΚΤΣΑΜΑ 104 04:45:54 04:45:50 M18-29 15 Male Legacy Fight Club

26km 78 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΛΗΣ 57 04:46:08 04:45:58 M50+ 15 Male

26km 79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 51 04:49:17 04:49:09 M40-49 25 Male My way…

26km 80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 167 04:50:24 04:50:17 M40-49 26 Male

26km 81 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΓΚΑΣ 45 04:51:07 04:50:50 M30-39 19 Male Underground Fitness

26km 82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 26 04:51:08 04:50:59 M40-49 27 Male

26km 83 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 68 04:51:13 04:51:02 M40-49 28 Male ΑΚΗΣ ΚΑΣΕΛ

26km 84 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 134 04:51:21 04:51:16 F40+ 2 Female ΣΔΥΠ Πάτρας

26km 85 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 40 04:51:42 04:51:32 F40+ 3 Female TTRUNNERS

26km 86 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 113 04:54:07 04:54:01 M40-49 29 Male

26km 87 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΟΤΣΙΕΡΗΣ 166 04:55:18 04:55:13 M50+ 16 Male

26km 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ 142 04:56:55 04:56:46 M40-49 30 Male

26km 89 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 69 04:57:37 04:57:29 M50+ 17 Male

26km 90 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΦΟΡΑΣ 99 04:59:00 04:58:54 M50+ 18 Male

26km 91 ΧΡΟΝΟΥΛΑ ΡΕΠΠΑ 122 04:59:11 04:59:02 F40+ 4 Female ΔΡΟΜΕΊΣ ΖΑΧΆΡΩΣ

26km 92 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ 14 05:03:00 05:02:49 F18-39 5 Female

26km 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ 65 05:03:14 05:03:07 M30-39 20 Male

26km 94 ΠΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ 64 05:03:16 05:03:08 M40-49 31 Male

26km 95 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 88 05:03:26 05:03:15 M40-49 32 Male

26km 96 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΓΚΟΗΣ 121 05:05:40 05:05:25 M40-49 33 Male

26km 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 157 05:06:42 05:06:35 M40-49 34 Male KINISIS TEAM

26km 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ 89 05:07:42 05:07:38 M40-49 35 Male F.I.C (Free Inn Crew)

26km 99 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ 92 05:08:45 05:08:33 M30-39 21 Male

26km 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 18 05:11:00 05:10:45 M30-39 22 Male 360 ΡΑΝΕΡΣ

26km 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΜΠΛΗΣ 93 05:11:01 05:10:48 M30-39 23 Male 360 ΡΑΝΕΡΣ

26km 102 ΕΝΤΥ ΤΑΛΛΙΟ 138 05:11:06 05:11:04 M40-49 36 Male The Factory more than fitness (wolfs)

26km 103 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 05:11:36 05:11:26 M40-49 37 Male

26km 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 158 05:11:54 05:11:37 M18-29 16 Male

26km 105 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΡΖΙΩΤΗΣ 34 05:13:08 05:12:51 M30-39 24 Male ΓΕΛΑ ΛΑΓΕ

26km 106 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 135 05:17:48 05:17:42 F40+ 5 Female ΑΚΡΟΣ

26km 107 ΞΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 42 05:18:32 05:18:22 M40-49 38 Male Αππόλων Δυτικής Αττικής

26km 108 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΡΜΑΝΗΣ 35 05:19:51 05:19:35 M30-39 25 Male

26km 109 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΗΣΣΙΑΣ 82 05:20:24 05:20:16 M40-49 39 Male Filiatra Runners

26km 110 ΜΑΙΚ ΜΑΡΙΝΕΛΗΣ 78 05:21:50 05:21:38 M40-49 40 Male Runforyou

26km 111 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΒΑΣ 32 05:22:28 05:22:15 M40-49 41 Male

26km 112 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 83 05:24:17 05:24:10 M40-49 42 Male PERSISTENCE RUNNERS

26km 113 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 110 05:25:47 05:25:35 M40-49 43 Male THE RUNNER’S PROJECT

26km 114 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΚΑΚΗΣ 144 05:25:49 05:25:35 M40-49 44 Male ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ

26km 115 JEAN POLYMENAKOS 12 05:26:27 05:26:15 M30-39 26 Male

26km 116 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 112 05:27:50 05:27:43 M40-49 45 Male

26km 117 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΟΥΓΙΟΣ 87 05:27:52 05:27:40 M50+ 19 Male THE RUNNER’S PROJECT

26km 118 ΜΑΤΙΝΑ ΣΟΥΛΙΟΥ 131 05:31:12 05:31:08 F18-39 6 Female

26km 119 ΙΝΩ ΣΤΕΦΑΝΗ 136 05:35:29 05:35:26 F18-39 7 Female

26km 120 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 114 05:35:38 05:35:31 F40+ 6 Female KOURKOURIKIS TRAINING GROUP

26km 121 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 140 05:35:39 05:35:31 M40-49 46 Male

26km 122 ΜΙΧΑΗΛ ΠΗΛΙΧΟΣ 119 05:39:02 05:38:59 M30-39 27 Male ΑΣ ΑΚΡΟΣ / proj3ct1440

26km 123 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 159 05:39:06 05:39:02 M40-49 47 Male ΑΣ ΑΚΡΟΣ / proj3ct1440

26km 124 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 71 05:46:02 05:45:53 M40-49 48 Male Runforyou

26km 125 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 94 05:52:46 05:52:41 M30-39 28 Male

26km 126 ΑΛΕΞΑΝΔΡΛΟΣ ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ 126 05:53:03 05:52:54 M40-49 49 Male Runforyou

26km 127 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ 118 05:53:38 05:53:30 M50+ 20 Male

26km 128 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 56 05:53:38 05:53:24 M40-49 50 Male

26km 129 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 115 05:57:09 05:56:52 M50+ 21 Male IBM CLUB

26km 130 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98 05:57:19 05:57:06 M50+ 22 Male

26km 131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 145 06:03:31 06:03:21 M50+ 23 Male Χιλιομοδι Κορινθιας

26km 132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΡΑΣ 66 06:03:38 06:03:29 M40-49 51 Male Runforyou

26km 133 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ 133 06:07:28 06:07:11 M40-49 52 Male

26km 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 61 06:22:06 06:21:55 M40-49 53 Male

26km 135 ΛΕΝΑ ΚΑΡΑΒΑΝΗ 52 06:32:02 06:31:57 F18-39 8 Female The Factory More than Fitness

26km 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 103 06:47:22 06:47:06 M50+ 24 Male

 

Αποτελέσματα 12Κ_AMR 2023

Event Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Club

12km 1 GIORGOS DIALEKTOS 201 01:10:25 01:10:24 M30-39 1 Male SALOMON HELLAS

12km 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ 203 01:11:42 01:11:41 M18-29 1 Male

12km 3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ 304 01:13:16 01:13:14 M30-39 2 Male

12km 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 216 01:15:43 01:15:42 M30-39 3 Male ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

12km 5 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ 328 01:16:59 01:16:58 M30-39 4 Male

12km 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ 55 01:17:09 01:17:06 M40-49 1 Male THE RUNNER’S PROJECT

12km 7 ΠΑΝΟΣ ΠΛΩΤΑΣ 348 01:17:28 01:17:25 M30-39 5 Male Tsianikas team

12km 8 ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΛΑΝΤΖΩΝΗΣ 319 01:18:02 01:18:00 M18-29 2 Male DRC

12km 9 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 205 01:18:42 01:18:39 F18-39 1 Female ADIDAS RUNNERS

12km 10 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 407 01:20:42 01:20:38 M18-29 3 Male

12km 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 369 01:21:17 01:21:11 M30-39 6 Male

12km 12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ 281 01:22:20 01:22:17 M30-39 7 Male

12km 13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 338 01:22:35 01:22:32 M30-39 8 Male STELIOS SOLOS

12km 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ 279 01:22:48 01:22:44 M30-39 9 Male

12km 15 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ 204 01:22:58 01:22:56 F18-39 2 Female

12km 16 FESTIM BOME 207 01:23:36 01:23:34 M30-39 10 Male ΕΑΟΣ ΧΕΛΜΟΥ

12km 17 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 209 01:23:54 01:23:52 M40-49 2 Male One love rasta

12km 18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 232 01:25:07 01:25:02 M18-29 4 Male Α.Σ. ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ

12km 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 400 01:25:09 00:54:59 M30-39 11 Male JUSTSHOP TEAM

12km 20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΡΙΑΣ 310 01:25:10 01:25:08 M18-29 5 Male

12km 21 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΟΥΡΔΑΣ 399 01:25:38 01:25:19 M30-39 12 Male

12km 22 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΤΖΙΟΥΤΑΣ 296 01:27:13 01:27:11 M18-29 6 Male

12km 23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΩΤΗΣ 313 01:28:14 01:28:11 M30-39 13 Male

12km 24 ΤΣΒΕΤΕΛΙΝΑ ΠΕΤΡΟΒΑ 343 01:28:45 01:28:43 F40+ 1 Female ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

12km 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 228 01:29:14 01:29:07 M18-29 7 Male

12km 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΔΑΝΙΉΛ 239 01:30:40 01:30:37 M40-49 3 Male BLUE DREAM LOYTRAKI

12km 27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 299 01:30:43 01:30:38 M40-49 4 Male

12km 28 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 371 01:30:44 01:30:39 M40-49 5 Male

12km 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ 254 01:31:57 01:31:52 M30-39 14 Male

12km 30 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 367 01:32:22 01:32:13 F18-39 3 Female L-CREW

12km 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ 388 01:34:32 01:34:27 M50+ 1 Male Δρύοπες Γ.Α.Σ. Ερμιονίδας

12km 32 ΧΑΡΑ ΘΩΔΗ 249 01:34:41 01:34:38 F18-39 4 Female Drc Athens

12km 33 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 243 01:35:34 01:35:27 M50+ 2 Male Κύκλος Ζύμες

12km 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 311 01:35:48 01:35:45 M40-49 6 Male ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

12km 35 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 151 01:35:56 01:35:55 M18-29 8 Male Altran Running Greece

12km 36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΠΗΣ 321 01:36:27 01:36:24 M30-39 15 Male

12km 37 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΓΙΖΗΣ 373 01:37:01 01:36:50 M30-39 16 Male BATMAN

12km 38 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ 165 01:37:07 01:37:07 M40-49 7 Male ΙΣΑΛΟΣ / All Terrain Runners

12km 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΝΟΣ 412 01:37:24 01:37:21 M40-49 8 Male

12km 40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 356 01:38:07 01:38:02 M50+ 3 Male

12km 41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΔΕΛΗΣ 221 01:39:53 01:39:48 M18-29 9 Male

12km 42 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 132 01:40:06 01:40:00 M30-39 17 Male Soul Runners

12km 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΡΝΑΣ 248 01:40:16 01:40:13 M40-49 9 Male ΕΑΟΣ ΧΕΛΜΟΥ

12km 44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 264 01:40:56 01:40:49 M50+ 4 Male EXTR

12km 45 ΖΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΜΙΑΛΟΣ 280 01:41:02 01:40:49 M30-39 18 Male

12km 46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ 309 01:41:18 01:41:10 M30-39 19 Male

12km 47 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ 383 01:41:24 01:41:19 M18-29 10 Male

12km 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΚΑΣ 246 01:41:29 01:41:17 M30-39 20 Male

12km 49 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 323 01:41:39 01:41:33 M18-29 11 Male

12km 50 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 362 01:41:43 01:41:32 M40-49 10 Male

12km 51 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΗΓΑ 355 01:41:45 01:41:40 F18-39 5 Female

12km 52 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΛΥΒΟΣ 330 01:42:05 01:42:00 M18-29 12 Male

12km 53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 261 01:42:09 01:42:03 M30-39 21 Male

12km 54 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥΠΗΣ 378 01:42:12 01:42:07 M18-29 13 Male

12km 55 ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΦΩΝΙΔΗΣ 381 01:42:24 01:42:12 M30-39 22 Male

12km 56 ΒΑΣΩ ΧΑΝΤΖΗ 395 01:42:48 01:42:44 F18-39 6 Female Runforyou

12km 57 ΤΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 344 01:43:08 01:43:06 M30-39 23 Male

12km 58 ΙΟΥΛΙΑ ΧΡΟΝΗ 402 01:43:30 01:43:23 F18-39 7 Female

12km 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 370 01:43:38 01:43:34 M30-39 24 Male

12km 60 ΜΑΞΙΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ 322 01:43:50 01:43:43 M18-29 14 Male ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΦΑΚΑ

12km 61 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΥ 229 01:44:18 01:44:10 M40-49 11 Male

12km 62 ΚΟΣΜΑΣ ΚΙΤΣΟΣ 272 01:44:49 01:44:34 M30-39 25 Male THE FUNCTIONAL DEPARTMENT LEFKADA

12km 63 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΔΑΣ 420 01:45:46 01:45:23 M40-49 12 Male

12km 64 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 240 01:45:52 01:45:45 M40-49 13 Male

12km 65 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ 285 01:46:14 01:45:59 M30-39 26 Male

12km 66 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 214 01:47:16 01:46:58 M30-39 27 Male

12km 67 ΜΑΡΙΝΟΣ ΖΑΓΟΡΑΡΗΣ 419 01:47:41 01:47:23 M40-49 14 Male

12km 68 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 336 01:48:13 01:48:06 M50+ 5 Male ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12km 69 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ 244 01:48:26 01:48:23 M50+ 6 Male

12km 70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΡΑΣ 291 01:48:26 01:48:15 M30-39 28 Male TURBINES TEAM

12km 71 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΝΟΣ 324 01:48:28 01:48:24 M50+ 7 Male RUNNERS PROJECT

12km 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 233 01:48:47 01:48:39 M50+ 8 Male Runforyou

12km 73 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ 366 01:48:56 01:48:33 M40-49 15 Male

12km 74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΤΣΑΔΙΩΤΗΣ 347 01:49:03 01:48:57 M30-39 29 Male

12km 75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ 275 01:49:25 01:49:22 M50+ 9 Male Tsianikas team

12km 76 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 253 01:49:49 01:49:44 F40+ 2 Female OUTDOOR TRAINERS

12km 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ 417 01:50:05 01:49:57 M40-49 16 Male

12km 78 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 342 01:50:28 01:50:17 M40-49 17 Male

12km 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΟΥΤΟΥΝΗΣ 379 01:50:34 01:50:24 M40-49 18 Male

12km 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 295 01:50:48 01:50:48 M18-29 15 Male

12km 81 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 287 01:50:54 01:50:30 M40-49 19 Male

12km 82 ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΚΟΛΛΙΑ 274 01:51:17 01:51:10 F18-39 8 Female Runforyou

12km 83 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ 326 01:51:28 01:51:19 M40-49 20 Male TURBINES TEAM

12km 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 259 01:52:30 01:52:26 M30-39 30 Male Runforyou

12km 85 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ 387 01:52:35 01:52:31 M40-49 21 Male Tsianikas team

12km 86 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΙΩΛΑΣ 262 01:52:59 01:52:49 M50+ 10 Male AXONPAGRATI

12km 87 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 384 01:53:58 01:53:50 M18-29 16 Male Runforyou

12km 88 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 231 01:54:36 01:54:22 M50+ 11 Male Α.Σ. ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ

12km 89 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ 350 01:54:59 01:54:47 M18-29 17 Male BATMAN

12km 90 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΤΗΣ 365 01:55:00 01:54:49 M30-39 31 Male TURBINES TEAM

12km 91 ΜΑΤΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 405 01:55:09 01:54:52 F18-39 9 Female

12km 92 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 266 01:56:02 01:55:47 M30-39 32 Male

12km 93 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 390 01:57:25 01:57:02 M50+ 12 Male HAMMER CROSSFIT

12km 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 590 01:57:30 01:56:57 M30-39 33 Male hammer_4.9

12km 95 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΪΔΑΚΗΣ 218 01:58:34 01:58:20 M50+ 13 Male

12km 96 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ 286 01:58:35 01:58:21 M40-49 22 Male

12km 97 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ 308 01:58:35 01:58:21 M50+ 14 Male MINETTA Running Team

12km 98 Γ ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ 129 01:58:36 01:58:23 M40-49 23 Male

12km 99 ΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 225 01:58:38 01:58:25 M40-49 24 Male Minetta

12km 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΑΣ 241 01:58:53 01:58:40 M30-39 34 Male

12km 101 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑ 413 01:59:45 01:59:27 F18-39 10 Female

12km 102 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΥ 335 01:59:52 01:59:35 M40-49 25 Male

12km 103 ΆΛΕΞ ΡΑΤΖΑ 353 02:00:18 02:00:14 M30-39 35 Male Runforyou

12km 104 ΘΩΜΑΣ ΚΑΠΕΤΑΣ 252 02:00:28 02:00:17 M18-29 18 Male

12km 105 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 391 02:00:31 02:00:19 M18-29 19 Male

12km 106 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ 265 02:01:27 02:01:11 M30-39 36 Male Track and Field

12km 107 ΒΙΚΥ ΜΑΡΟΥΛΗ 300 02:01:37 02:01:25 F18-39 11 Female IronTeam by NikosSideridis

12km 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ 270 02:01:46 02:01:38 M50+ 15 Male Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

12km 109 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΕΛΙΤΣΟΣ 316 02:02:05 02:01:49 M40-49 26 Male

12km 110 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΥΔΡΗΣ 224 02:02:11 02:01:58 M40-49 27 Male

12km 111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 255 02:02:23 02:02:23 M30-39 37 Male Τενεατης Αθικιων

12km 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΔΑΡΗΣ 277 02:02:31 02:02:24 M30-39 38 Male

12km 113 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 396 02:02:32 02:02:22 M30-39 39 Male ΕΟΣ Καρπενησίου

12km 114 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 268 02:03:23 02:03:14 M40-49 28 Male

12km 115 ΗΛΊΑΣ ΚΙΝΤΉΣ 271 02:03:38 02:03:16 M40-49 29 Male

12km 116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ 382 02:03:54 02:03:53 M30-39 40 Male

12km 117 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ 263 02:03:59 02:03:57 M30-39 41 Male

12km 118 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ 361 02:04:08 02:03:48 M40-49 30 Male

12km 119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΥ 346 02:04:13 02:03:59 F40+ 3 Female

12km 120 ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΟΥΤΡΑΚΗ 284 02:04:19 02:04:14 F40+ 4 Female Tsianikas team

12km 121 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ 337 02:04:21 02:04:10 M50+ 16 Male ΣΑΦΑΝΣ

12km 122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ 368 02:05:22 02:05:09 M50+ 17 Male

12km 123 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΠΠΑΣ 352 02:05:31 02:05:19 M50+ 18 Male IsalosHydra

12km 124 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 418 02:06:18 02:06:07 M18-29 20 Male

12km 125 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 403 02:06:18 02:06:08 M40-49 31 Male

12km 126 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 389 02:06:41 02:06:20 M30-39 42 Male

12km 127 ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ 327 02:06:53 02:06:46 M50+ 19 Male

12km 128 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΟΛΗ 278 02:07:11 02:06:57 F40+ 5 Female

12km 129 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ 226 02:07:36 02:07:08 M30-39 43 Male

12km 130 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 358 02:07:53 02:07:23 M40-49 32 Male

12km 131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ 411 02:07:54 02:07:45 M30-39 44 Male

12km 132 ΝΙΚΩΝΑΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 230 02:08:12 02:07:57 M30-39 45 Male

12km 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΥΡΓΕΛΗΣ 202 02:09:30 02:09:10 M18-29 21 Male Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

12km 134 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ 269 02:09:30 02:09:17 F18-39 12 Female

12km 135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΒΙΑΣ 234 02:11:26 02:11:09 M18-29 22 Male

12km 136 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 236 02:13:03 02:12:49 M50+ 20 Male

12km 137 ΡΑΦΑΗΛ ΔΟΥΚΑΣ 242 02:13:04 02:13:04 M30-39 46 Male ACTIVE MONKEYS

12km 138 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΤΡΑΒΑΛΙΑΣ 325 02:13:05 02:12:48 M40-49 33 Male ACTIVE MONKEYS

12km 139 ΦΟΙΒΗ ΧΑΡΑΤΣΗ 397 02:13:05 02:12:52 F18-39 13 Female ACTIVE MONKEYS

12km 140 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 372 02:13:06 02:12:46 F40+ 6 Female

12km 141 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 307 02:13:08 02:12:52 M30-39 47 Male ACTIVE MONKEYS

12km 142 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 147 02:13:15 02:12:43 M40-49 34 Male ΤΡΑΧΙΝΑ

12km 143 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΓΝΟΣ 290 02:14:03 02:13:51 M30-39 48 Male

12km 144 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 377 02:14:35 02:14:26 M50+ 21 Male

12km 145 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 130 02:14:42 02:14:18 M30-39 49 Male

12km 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 297 02:14:42 02:14:23 M40-49 35 Male

12km 147 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 394 02:14:50 02:14:27 M30-39 50 Male

12km 148 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 213 02:14:53 02:14:32 M30-39 51 Male

12km 149 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 220 02:14:56 02:14:48 M30-39 52 Male LOS VATHROS

12km 150 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΔΕΣ 306 02:15:13 02:15:05 M30-39 53 Male Roussos Running Team

12km 151 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 332 02:15:16 02:15:11 F18-39 14 Female Tsianikas team

12km 152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ 273 02:15:33 02:15:29 M30-39 54 Male Allterainrunners

12km 153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 256 02:15:39 02:15:23 M40-49 36 Male

12km 154 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΜΜΟΣ 351 02:15:57 02:14:25 M30-39 55 Male

12km 155 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ 416 02:17:01 02:16:44 F18-39 15 Female

12km 156 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 211 02:17:30 02:17:12 M40-49 37 Male

12km 157 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΡΟΒΑΤΑΚΗ 349 02:18:32 02:18:21 F40+ 7 Female

12km 158 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 298 02:18:34 02:18:05 M40-49 38 Male

12km 159 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΛΕΖΟΣ 315 02:20:56 02:20:28 M50+ 22 Male

12km 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 404 02:21:07 02:20:57 M50+ 23 Male

12km 161 ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 571 02:21:18 02:21:18 M30-39 56 Male

12km 162 ΕΛΕΝΗ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ 374 02:21:26 02:21:04 F40+ 8 Female

12km 163 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 251 02:21:37 02:21:23 M40-49 39 Male TTRUNNERS

12km 164 ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 289 02:21:52 02:21:33 F18-39 16 Female

12km 165 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΥΦΗΣ 364 02:22:03 02:21:48 M40-49 40 Male

12km 166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΣΙΑ 340 02:23:06 02:22:55 F18-39 17 Female

12km 167 ΤΑΝΙΑ ΑΡΧΟΝΤΗ 217 02:23:25 02:21:52 F40+ 9 Female

12km 168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 314 02:24:00 02:23:46 F40+ 10 Female Sky Wommen Running Team / TTRunners

12km 169 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ 302 02:24:44 02:24:24 M50+ 24 Male

12km 170 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 210 02:25:12 02:24:49 M18-29 23 Male

12km 171 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 341 02:25:18 02:25:00 M50+ 25 Male ΣαλιGarry Team

12km 172 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΥΤΆΣ 96 02:25:24 02:23:42 M40-49 41 Male

12km 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 288 02:26:44 02:26:26 F18-39 18 Female

12km 174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ 257 02:30:59 02:30:41 M40-49 42 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

12km 175 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 333 02:31:58 02:31:45 M40-49 43 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

12km 176 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΟΥΛΙΑΦΑ 235 02:32:53 02:32:43 F18-39 19 Female Runforyou

12km 177 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ 363 02:32:53 02:32:43 M18-29 24 Male Runforyou

12km 178 ΓΟΥΕΝΤΥ ΣΩ 376 02:35:10 02:35:01 F40+ 11 Female

12km 179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΝΑΤΣΙΟΣ 223 02:35:28 02:35:09 M40-49 44 Male

12km 180 ΕΥΘΑΛΙΑ ΔΑΓΡΕ 237 02:39:42 02:39:24 F40+ 12 Female Track and Field

12km 181 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ 320 02:39:46 02:39:29 M40-49 45 Male Track and Field

12km 182 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥ 334 02:48:57 02:39:37 M18-29 25 Male HAMMER CROSSFIT

12km 183 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΣΚΟΥΚΗΣ 283 02:49:35 02:49:13 M18-29 26 Male

12km 184 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ 258 02:49:36 02:49:20 M40-49 46 Male

12km 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΜΠΑΣ 317 02:50:29 02:50:15 M40-49 47 Male

12km 186 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΣΥΡΗΣ 318 02:51:45 02:51:24 M40-49 48 Male

12km 187 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 380 02:58:50 02:58:25 M30-39 57 Male HAMMER CROSSFIT

12km 188 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ 227 02:59:11 02:58:51 M30-39 58 Male

12km 189 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ 359 03:02:43 02:53:24 M30-39 59 Male

12km 190 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ 386 03:02:43 02:53:27 M30-39 60 Male HAMMER CROSSFIT

12km 191 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΑΚΗΣ 292 03:19:50 03:19:33 M18-29 27 Male

12km 192 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΜΠΕΡΗ 293 03:19:51 03:19:33 F18-39 20 Female

12km 193 ΤΑΚΗΣ ΣΙΑΝΑΣ 408 03:20:43 03:20:31 M30-39 61 Male Argos track and field

12km 194 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 276 03:20:54 03:20:43 F18-39 21 Female

12km 195 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΛΣΑΜΑΣ 415 03:42:46 03:42:32 M40-49 49 Male

12km 196 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΜΠΑΛΗ 414 03:42:49 03:42:33 M50+ 1 Female

Αποτελέσματα 5Κ_AMR 2023

Event Pos FirstName LastName Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Club

5km 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ 518 00:21:26 00:21:23 All Ages 1 Male Α.Σ. Νεμέας 2016

5km 2 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ 587 00:22:47 00:22:44 All Ages 2 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

5km 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΙΜΟΣ 515 00:24:06 00:24:03 All Ages 3 Male Argos track and field

5km 4 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΡΑ 584 00:24:29 00:24:26 All Ages 1 Female Α.Σ. Νεμέας 2016

5km 5 ΜΑΤΑ ΚΛΕΙΣΑΡΗ 624 00:24:57 00:24:54 All Ages 2 Female

5km 6 ANDREY MAKARENKO 502 00:25:16 00:25:10 All Ages 4 Male

5km 7 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ 569 00:25:24 00:25:20 All Ages 3 Female

5km 8 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΓΚΑΛΟΥ 531 00:26:29 00:26:24 All Ages 4 Female

5km 9 ΣΟΦΙΑ ΡΗΓΑ 625 00:26:29 00:26:24 All Ages 5 Female

5km 10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΟΛΙΝΑΣ 596 00:26:42 00:26:33 All Ages 5 Male

5km 11 ΘΕΑΝΩ ΣΠΥΡΟΛΑΡΗ 589 00:26:53 00:26:49 All Ages 6 Female ALL TERRAIN RUNNERS

5km 12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 600 00:26:57 00:26:50 All Ages 6 Male

5km 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 574 00:27:05 00:26:54 All Ages 7 Male

5km 14 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 568 00:27:19 00:27:15 All Ages 8 Male

5km 15 ΡΑΝΙΑ ΚΟΡΟΖΗ 539 00:27:26 00:27:22 All Ages 7 Female Runforyou

5km 16 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ 536 00:27:27 00:27:24 All Ages 8 Female Runforyou

5km 17 ΕΛΕΝΗ ΛΙΟΔΑΚΗ 551 00:27:43 00:27:34 All Ages 9 Female

5km 18 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΝΟΣ 554 00:27:45 00:27:37 All Ages 9 Male CORPUS SANO

5km 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ 546 00:27:49 00:27:43 All Ages 10 Male

5km 20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΛΕΛΕΣ 610 00:28:34 00:28:25 All Ages 11 Male

5km 21 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ 603 00:29:03 00:28:57 All Ages 12 Male

5km 22 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΦΌΡΤΗΣ 601 00:29:04 00:28:52 All Ages 13 Male

5km 23 ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΓΗ 511 00:29:04 00:28:54 All Ages 10 Female Runforyou

5km 24 OLIA-DIANA ENACHI 501 00:29:06 00:28:55 All Ages 11 Female Runforyou

5km 25 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ 208 00:29:06 00:28:54 All Ages 12 Female

5km 26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ 615 00:29:10 00:29:05 All Ages 14 Male Argos track and field

5km 27 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ 560 00:30:10 00:30:05 All Ages 13 Female

5km 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΑΝΤΗΣ 212 00:30:40 00:30:37 All Ages 15 Male

5km 29 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 504 00:30:47 00:30:42 All Ages 16 Male

5km 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 558 00:30:47 00:30:32 All Ages 17 Male

5km 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 626 00:31:17 00:31:11 All Ages 18 Male

5km 32 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΣΤΑΚΗ 613 00:32:50 00:32:47 All Ages 14 Female Argos track and field

5km 33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΚΑΛΕΤΣΗ 517 00:33:06 00:32:57 All Ages 15 Female CORPUS SANO

5km 34 ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 529 00:33:06 00:33:00 All Ages 19 Male

5km 35 ΚΑΡΟΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ 559 00:33:17 00:33:10 All Ages 20 Male

5km 36 ΖΕΝΙΑ ΚΩΣΤΑΚΗ 547 00:33:23 00:33:20 All Ages 16 Female Track and Field

5km 37 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΛΙΑΣ 570 00:33:48 00:33:48 All Ages 21 Male

5km 38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 614 00:33:50 00:33:39 All Ages 22 Male Argos track and field

5km 39 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ 552 00:34:08 00:33:57 All Ages 23 Male YOLO

5km 40 ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ 360 00:34:14 00:34:14 All Ages 17 Female

5km 41 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ 514 00:34:22 00:34:18 All Ages 24 Male Filiatra Runners

5km 42 ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 572 00:34:23 00:34:18 All Ages 18 Female RUN AMALIADA

5km 43 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΑ 566 00:34:39 00:34:28 All Ages 25 Male Runforyou

5km 44 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 519 00:34:44 00:34:39 All Ages 19 Female ALL TERRAIN RUNNERS

5km 45 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΙΡΗΣ 561 00:35:03 00:34:58 All Ages 26 Male

5km 46 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΑΠΠΑΣ 576 00:35:04 00:34:55 All Ages 27 Male Runforyou

5km 47 ΟΛΓΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 505 00:35:18 00:35:09 All Ages 20 Female

5km 48 ΜΑΡΙΑ ΚΟΒΑΝΗ 537 00:35:22 00:35:10 All Ages 21 Female Runforyou

5km 49 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΡΔΕΝΕ 521 00:35:22 00:35:16 All Ages 22 Female

5km 50 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 621 00:35:42 00:35:28 All Ages 23 Female

5km 51 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ 562 00:36:07 00:35:54 All Ages 24 Female

5km 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 575 00:36:12 00:36:02 All Ages 25 Female

5km 53 ΣΕΡΑΦΕΙΜΑ ΜΠΟΡΙΣΟΝΑ 565 00:36:43 00:36:36 All Ages 26 Female

5km 54 ΤΑΪΣΙΑ ΜΑΚΑΡΕΝΚΟ 553 00:36:45 00:36:38 All Ages 27 Female

5km 55 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 619 00:36:51 00:36:41 All Ages 28 Female

5km 56 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΗΣ 628 00:36:52 0:36:43 All Ages 28 Male

5km 57 ΓΙΩΡΓΗΣ ΣΚΟΥΦΗΣ 629 00:36:52 00:36:44 All Ages 28 Male

5km 58 ΗΛΙΑΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 618 00:37:07 00:36:55 All Ages 29 Male

5km 59 ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ 548 00:37:25 00:37:14 All Ages 29 Female

5km 60 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΕΣΜΕΝΤΖΗΣ 595 00:37:34 00:37:26 All Ages 30 Male

5km 61 ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗ 588 00:37:53 00:37:51 All Ages 30 Female Track and Field

5km 62 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΕΠΑΤΟΥ 525 00:37:54 00:37:51 All Ages 31 Female Track and Field

5km 63 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 556 00:38:08 00:37:53 All Ages 32 Female

5km 64 ΛΙΟ’ΥΜΠΟΒ ΑΝΤΑΜΟΒΙΤΣ 503 00:38:08 00:38:02 All Ages 33 Female

5km 65 ΜΠΕΤΥ ΓΕΩΡΓΙΛΑ 630 00:38:30 00:38:22 All Ages 34 Female

5km 66 ΑΣΑΝΟΥΛΑ ΚΙΤΣΟΥ 534 00:39:02 00:38:55 All Ages 35 Female

5km 67 ΣΟΦΙΑ ΧΟΥΝΤΑΛΑ 617 00:39:07 00:38:55 All Ages 36 Female

5km 68 ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 616 00:39:08 00:38:56 All Ages 31 Male

5km 69 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 573 00:39:29 00:39:22 All Ages 37 Female MYATHLETE

5km 70 ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑ 622 00:39:29 00:39:20 All Ages 38 Female

5km 71 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 523 00:39:34 00:39:24 All Ages 39 Female

5km 72 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 623 00:40:04 00:39:55 All Ages 40 Female

5km 73 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΙΩΜΟΣ 585 00:40:07 00:39:54 All Ages 32 Male

5km 74 ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ 219 00:40:11 00:40:01 All Ages 41 Female

5km 75 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 530 00:40:13 00:40:13 All Ages 33 Male

5km 76 ΑΘΗΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 611 00:40:33 00:40:23 All Ages 42 Female

5km 77 ΜΑΡΙΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗ 593 00:40:34 00:40:21 All Ages 43 Female

5km 78 ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 524 00:41:11 00:41:02 All Ages 44 Female

5km 79 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΕΥΚΑΡΟΥ 550 00:41:19 00:41:05 All Ages 45 Female

5km 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 578 00:41:32 00:41:27 All Ages 34 Male

5km 81 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 513 00:44:57 00:44:49 All Ages 46 Female Track and Field

5km 82 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ 563 00:44:58 00:44:50 All Ages 47 Female Track and Field

5km 83 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ 564 00:45:08 00:45:00 All Ages 48 Female Track and Field

5km 84 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΙΑΚΑΛΑΡΗ 627 00:45:14 00:45:01 All Ages 49 Female

5km 85 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ 602 00:45:19 00:45:15 All Ages 35 Male

5km 86 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΩΜΗ 582 00:45:29 00:45:16 All Ages 50 Female

5km 87 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ 591 00:46:47 00:46:40 All Ages 51 Female

5km 88 ΑΓΓΕΛΑ ΒΑΡΔΑΚΑ 506 00:46:49 00:46:42 All Ages 52 Female

5km 89 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥ 542 00:48:01 00:47:50 All Ages 53 Female Runforyou

5km 90 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΙΑΓΗ 510 00:48:01 00:47:50 All Ages 54 Female Runforyou

5km 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ 555 00:48:13 00:48:05 All Ages 36 Male

5km 92 ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΓΚΑΛΕΤΣΗ 516 00:48:15 00:48:04 All Ages 55 Female CORPUS SANO

5km 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΝΗΣ 509 00:48:23 00:48:13 All Ages 37 Male CORPUS SANO

5km 94 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΤΣΩΝΗ 541 00:48:54 00:48:50 All Ages 56 Female Εφυραιοι Οκυπωδες

5km 95 ΜΑΡΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 520 00:50:04 00:49:57 All Ages 57 Female ΣΑΦΑΝΣ

5km 96 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΕΜΠΕΤΖΗ 592 00:50:24 00:50:11 All Ages 58 Female ACTIVE MONKEYS

5km 97 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΑΝΟΥ 526 00:50:25 00:50:11 All Ages 59 Female ACTIVE MONKEYS

5km 98 ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 538 00:50:25 00:50:11 All Ages 60 Female ACTIVE MONKEYS

5km 99 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 567 00:51:50 00:51:36 All Ages 61 Female

5km 100 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 557 00:51:51 00:51:35 All Ages 38 Male

5km 101 ΧΡΥΣΑ ΒΑΡΕΛΑ 507 00:52:16 00:52:07 All Ages 62 Female

5km 102 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 607 00:55:16 00:54:59 All Ages 39 Male

5km 103 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΓΚΑΣ 608 00:55:19 00:55:02 All Ages 40 Male

5km 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥ 609 00:55:31 00:55:14 All Ages 63 Female

5km 105 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 606 00:55:45 00:55:25 All Ages 41 Male

5km 106 ΜΑΡΙΑ ΛΕΟΝΤΙΟΥ 549 01:01:38 01:01:19 All Ages 64 Female

5km 107 ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 598 01:55:45 01:55:45 All Ages 65 Female ACTIVE MONKEYS

5km 108 ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΙΩΤΗ 535 03:23:46 03:23:46 All Ages 66 Female

5km 109 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 599 03:30:28 03:30:28 All Ages 67 Female ACTIVE MONKEYS