Γι’ αυτό το ψηφοδέλτιο, του Δημήτρη Καμπόσου, θα μιλάει την επομένη των εκλογών όλη η Ελλάδα. Στοχεύουν το 70%

160

Το ψηφοδέλτιο που κατέθεσε ο ο Συνδυασμός “Αλλαγή Πορείας-Δημήτρης Καμπόσος” ήταν το μόνο που κατατέθηκε πλήρες, με 252 υποψήφιους και στις 8 Εκλογικές Περιφέρειες του Δήμου Άργους Μηκηνών.

Είναι χαρακτηριστικό ότι έχει γίνει σημαντική ανανέωση των υποψηφίων με όσους αποχώρησαν να δηλώνουν την στήριξή τους στον Δήμαρχο της καρδιάς τους, όπως τον χαρακτηρίζει η Νεολαία.

Δημοσιεύουμε κατωτέρω τα ονόματα των 252 υποψηφίων ταξινομημένα κατά Εκλογική Περιφέρεια και αλφαβητική σειρά.

Υποψήφιος Δήμαρχος:

ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια Αλέας
1) ΜΠΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια Άργους
1) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΓΚΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3) ΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
4) ΔΗΜΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5) ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7) ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

9) ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10) ΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11) ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12) ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΑΚΩΒΟΥ
13) ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15) ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16) ΜΙΓΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΑΒΡΙΗΛ
17) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
18) ΜΠΑΒΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19) ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20) ΜΠΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21) ΜΠΛΑΤΣΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22) ΜΠΟΜΠΟΥ ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23) ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
24) ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25) ΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
26) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27) ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28) ΠΡΑΞΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΡΑΞΙΤΕΛΗ
29) ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30) ΣΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
31) ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
32) ΣΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33) ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34) ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35) ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36) ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΑΝΙΗΛ
37) ΤΣΑΡΟΥΜΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
38) ΦΛΩΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
39) ΧΑΒΙΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια Αχλαδοκάμπου
1) ΝΤΑΒΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2) ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια Κουτσοποδίου
1) ΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3) ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4) ΡΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΣΙΔΕΡΗ ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ε) Εκλογική Περιφέρεια Λέρνας
1) ΚΡΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2) ΚΩΣΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΕΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
3) ΛΕΡΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΣΤ) Εκλογική Περιφέρεια Λυρκείας
1) ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ζ) Εκλογική Περιφέρεια Μυκηναίων
1) ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΠΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΤΟΥΖΟΥ ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Η) Εκλογική Περιφέρεια Νέας Κίου
1) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2) ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3) ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΥΡΟYΔΗ
5) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ