Αυτός είναι ο Συνδυασμός του Δημήτρη Κωστούρου «Ναύπλιο.Επόμενη Μέρα». Όλα τα ονόματα του κεντρικού ψηφοδελτίου και στις 4 εκλογικές περιφέρειες. Στατιστικά στοιχεία.

427

Εις απόδειξη της δυναμικής του συνδυασμού, η παράταξη «Ναύπλιο.Επόμενη Μέρα», έδωσε στην δημοσιότητα τους πλήρεις συνδυασμούς, κεντρικού και τοπικών συμβουλίων.  Συνολικά 181 υποψήφιοι εκ των οποίων οι 68 είναι γυναίκες. Είναι χαρακτηριστικό ότι ο Δημήτρης Κωστούρος συγκρότησε ψηφοδέλτια της παράταξής του σε όλες τις Δημοτικές Κοινότητες και τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ναυπλιέων.

Δημήτρης Κωστούρος Δήμαρχος Ναυπλιέων

Όπως δήλωσε ο ίδιος, «Συνεχίζοντας το έργο μας και το όραμά μας, με αισιοδοξία και υπερηφάνεια θέτοντας ακόμα υψηλότερους στόχους.

Με δυναμική παρουσία αξιόλογων ανθρώπων της τοπικής μας κοινωνίας η ομάδα της “Επόμενης Μέρας” ξεκίνησε τον αγώνα για την μεγάλη νίκη στις εκλογές της 26ης Μαΐου και φυσικά θα συνεχίσει τον μετέπειτα καθημερινό αγώνα για την πόλη του Ναυπλίου, για κάθε δημοτική ενότητα και τοπικό διαμέρισμα του Δήμου μας και για τον κάθε δημότη μας χωριστά.

Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη της παράταξης μας για την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν και με τιμούν με τη συμμετοχή τους στο ψηφοδέλτιο μας και να καλέσω σε συστράτευση όλους για να κατακτήσουμε ακόμα περισσότερα.

Τα καλύτερα έρχονται . Όλοι μαζί μπορούμε για έναν τόπο ξεχωριστό και ευλογημένο”.

 

Στο Κεντρικό ψηφοδέλτιο του Δήμου Ναυπλιέων, που συγκροτείται από 50 υποψηφίους {της Ασίνης (8), της Μιδέας (8), του Ναυπλίου (29) και της Νέας Τίρυνθας (5)}, συμμετέχουν 19 γυναίκες και 31 άντρες.

 

Οι 50 υποψήφιοι του κεντρικού ψηφοδελτίου της παράταξης “ΝΑΥΠΛΙΟ. ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ”, ανά εκλογική περιφέρεια είναι:

 

ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΙΝΗΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΔΡΟΥΖΑ– ΚΑΛΚΟΥΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΔΡΙΑΝΟΥ
  6. ΜΠΟΥΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΜΙΔΕΑΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΟΡΙΛΗΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΝΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  7. ΡΑΛΛΗΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  3. ΑΡΑΜΠΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΒΑΜΒΑΚΑΤΖΑΒΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΔΡΟΥΖΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΝΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  6. ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

  1. ΚΟΛΛΙΑΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΤΟΥ
  4. ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΔΡΙΑΝΟΥ
  5. ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΜΠΑΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  2. ΜΠΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΡΟΥΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΑΓΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΟΥ
  7. ΣΑΛΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗΜΑΝΙΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  9. ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΔΩΡΟΒΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΠΡΑΓΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ