Ο Λάμπρου κέρδισε τις εντυπώσεις παρουσιάζοντας ένα αναβαθμισμένο ψηφοδέλτιο. Ονόματα υποψηφίων.

265

Η εκδήλωση παρουσίασης του ψηφοδελτίου της Δημοτικής Παράταξης «Προοδευτική Συνεργασία Ερμιονίδας», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Αναστάσιο Λάμπρου, ήταν το γεγονός της χθεσινής ημέρας, για την Ερμιονίδα.

Ο υποψήφιος Δήμαρχος Τάσος Λάμπρου, η εκλογική πορεία του οποίου είναι σταθερά ανοδική, αναφερόμενος στο αναβαθμισμένο ψηφοδέλτιο της ΠΡΟ.ΣΥ.ΕΡ μίλησε για ψηφοδέλτιο Νίκης, αποδίδοντας έτσι την πρέπουσα τιμή στους υποψηφίους της παράταξης οι οποίοι και διακρίνονται για την ποιότητα και το ήθος τους.

Το ψηφοδέλτιο της ΠΡΟ.ΣΥ.ΕΡ.

«Έχω την Tιμή να σας παρουσιάσω κατά αλφαβητική σειρά τους πρώτους 30 άξιους και ικανούς συνεργάτες μου, που συστρατεύθηκαν δίπλα μου, στον αγώνα για ένα καλύτερο αύριο που αξίζει στην Ερμιονίδα, είπε ο υποψήφιος Δήμαρχος και ξεκίνησε να τους προσκαλεί δίπλα του

  1. Αντωνίου Μανώλης (Μάνος), Ηθοποιός – Σκηνοθέτης
  2. Αντωνόπουλος Αντώνιος, Δρ Τοπογράφος Μηχανικός
  3. Ασπρούλης Ηλίας, Ηλεκτρολόγος
  4. Βουτσαδάκη – Μονά Τέτα, Ελ. Επαγγελματίας
  5. Γκάτσος Βασίλειος, Χημικός
  6. Γκιώνης Ιωάννης, Δικηγόρος
  7. Γκερζελή – Αποστόλου Γεωργία Σύλβια, Ιδ. Υπάλληλος
  8. Γούτος Άκης (Λάζαρος), Οικονομολόγος
  9. Δαγρές Γεώργιος, Ειδικός Παιδοχειρούργος,
  10. Δαγρές Ιωάννης, Πολιτικός Μηχανικός
  11. Δορμπάρης Παναγιώτης, Ελ. Επαγγελματίας
  12. Ελένης Δημήτριος, Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ
  13. Ζαχαρόπουλος Κωνσταντίνος, Αγρότης
  14. Ηλιού Ευαγγελία, Καθηγήτρια Μέσης Εκπαίδευσης
  15. Θηβαίου – Γκιούσου Παρασκευή (Βιβή), Οικιακά
  16. Καραΐσκος Χρήστος, Δικηγόρος
  17. Κουμαρά Παντελίνα (Λίνα), Λογίστρια – Φοροτεχνικός
  18. Λούμη – Γιαννικοπούλου Αγγελική, Ελ. Επαγγελματίας
  19. Μίζης Δημήτριος, Υπάλληλος ΔΕΗ
  20. Μουρμούρη – Σκαλτσά Αργυρώ, Στέλεχος Επιχειρήσεων
  21. Μπίας Σάββας, Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος – Ασφαλιστής
  22. Μπίρκου – Σοφικίτη Αθηνά,  Στέλεχος Επιχειρήσεων
  23. Μπουρίκας Γεώργιος, Δικ. Επιμελητής
  24. Παππά Δήμητρα, Οικιακά
  25. Παριανού Κατερίνα, Κομμώτρια
  26. Τουτουντζή – Καμπούρη Δήμητρα, Συνταξιούχος Υπάλληλος ΙΚΑ
  27. Τσατσαρός Παναγιώτης, Ελαιοχρωματιστής
  28. Τσοκανάς Αθανάσιος (Σάκης), Ιδ. Υπάλληλος
  29. Φλωρής Κώστας, Ελ. Επαγγελματίας – Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  30. Φλωρής Μανώλης, Ελ. Επαγγελματίας